ZELENA SAVINJSKA

Drage prijateljice in prijatelji dobrodelnosti in mobilnosti !

Po izredno uspešnih izvedbah 4., 5. 6. in 7. Slovenskega  Rotary rally-u, vas letos z velikim veseljem vabimo na 8. Slovenski Rotary rally.

Tokrat s sloganom «ZELENA SAVINJSKA«.

Lebos bo celodnevni dogodek na Centru varne vožnje v Ljubečni pri Celju.

Štart in cilj turističnega relija bo na poligonu Ljubečna, potekal pa bo v širši okolici.

Na trasi relija bosta dva postanka, za opravljanje spretnostnih preizkušenj in drugih aktivnosti.

Na cilju poligonu smo vam pripravili pester program, ki  vključuje kar veliko novosti:

• Mini varna vožnja  z avtomobilom (1 ura skupina 10 vozil)
    • Prikaz varnosti v prometu (vožnje avta s koleščki,… )
    • Vožnje z zelenimi hibridnimi in električnimi vozili BMW
    • Vožnje z električnimi vozili Renault Twizy
    • Vožnje z električnimi skuterji in kolesi
    • Vožnja kamiona
    • Vožnja avtobusa
    • Panoramski poleti nad Savinjsko in Šaleško dolino
    • Vožnja z kajaki po reki Savinji
    • Srečelov
    • Obisk sejma Avto in vzdrževanje
    • …..

odlična kulinarika in neprecenljiva družba prijateljev.

Zato si v koledarju zabeležite sobota 11.5.2019 kot dan, ki ga ne smete zamuditi!

Vaša udeležba je dragocena, saj s tem krepimo prijateljstvo, vsa zbrana sredstva pa bodo namenjena humanitarnim programom klubov in Distrikta 1912.

Vljudno vabljeni s strani glavnih pokroviteljev D1912 in BMW Slovenija, partnerjev ter organizatorjev dogodka RC Ajdovščina, RC Celje, RC Idrija, RC Medvode, RC Velenje in RC Žalec.