ZELENA DOLENJKA

Drage prijateljice in prijatelji dobrodelnosti in mobilnosti !

Po izredno uspešnih izvedbah 4., 5. in 6. Slovenskega  Rotary rally-u, vas letos z velikim veseljem vabimo na 7. Slovenski Rotary rally.

Tokrat s sloganom « ZELENA DOLENJKA«.

Tudi letos se bo celodnevni dogodek pričel s turističnim rally-em, z izhodišči v Grosuplju (Slovenija) in Krapina (Hrvaška) in nadaljeval z adrenalinskimi zabavnimi aktivnostmi ter druženje s prijatelji.

Na cilju, ki bo na prvem slovenskem dirkališču Centar Gaj v Cerkljah ob Krki, smo vam pripravili pester program, ki  vključuje kar veliko novosti:

• ponazoritev vožnje na ledu in prevračanja vozila,
  • prikaz in testiranje najnovejših hibridnih in električnih vozil BMW,
  • panoramske polete z letali,
  • adrenalinske vožnje z vozili Renault Twingo,
  • spust s kanuji po reki Krka,
  • ….
  • odlična kulinarika in neprecenljiva družba prijateljev.

Zato si v koledarju zabeležite 10.6.2018 kot dan, ki ga ne smete zamuditi!

Vaša udeležba je dragocena, saj s tem krepimo prijateljstvo, vsa zbrana sredstva pa bodo namenjena humanitarnim programom klubov in Distrikta 1912.

Vljudno vabljeni s strani glavnih pokroviteljev D1912 in BMW Slovenija, donatorjev, partnerjev ter organizatorjev dogodka RC Ajdovščina, RC Čatež, RC Idrija in RC Medvode.