REZULTATI

Prehodni pokal preide v začasno last

1. Rotary klub Ajdovščina

Rotary Rally 2018

URADNI REZULTATI PO POSAMEZNIH KATEGORIJAH

PARKIRANJE

Mesto Št.prijave Ime in priimek Čas
1. 66 Iztok Verdenik 27 s
2. 7 Miha Grenkuš 28 s
3. 22 Mirko Marinčič 30 s

PARKIRNI POLŽEK

Štartna številka Ime in priimek Čas
30 Urban Češarek 85 s

TOČNOST

Mesto Št.prijave Ime in priimek Razdalja v cm
1. 9 Marjan Božič 11 cm
2. 5 Marko Femc 12 cm
3. 3 Uroš Pirih 16 cm

STARODOBNIKI

Mesto Štartna številka Ime in priimek
1. 7 Miha Grenkuš
2. 63 Andrej Tomc
3. 22 Mirko Marinčič

ELEKTRO/HIBRIDNA VOZILA

Mesto Štartna številka Ime in priimek
1. 5 Marko Femc
2. 66 Iztok Verdenik
3. 9 Marjan Božič

TURISTIČNA VOZILA

Mesto Štartna številka Ime in priimek
1. 3 Uroš Pirih
2. 25 Primož Mihelič
3. 33 Tomaž Savšek
4. 21 Borut Hafner
5. 4 Rok Ravbar

LOKOSTRELSTVO MOŠKI

Mesto Ime in priimek Točk
1. Maks Sitar 35
2. Lukas Pavlovič 34
3. Aleksander Zupančič 33

LOKOSTRELSTVO ŽENSKE

Mesto Ime in priimek Točk
1. Kaja Rebec 33
2. Danila Petrevčič 23
3. Petra Grajžl 14

Rotary Rally 2017

URADNI REZULTATI PO POSAMEZNIH KATEGORIJAH

SLALOM

Mesto Št.prijave Ime in priimek Čas
1. 18 Aljaž Seljak 40,82
2. 12 Ivan Mikič 42,32
3. 11 Matej Stegel 42,76

TOČNOST

Mesto Št.prijave Ime in priimek Razdalja v cm
1. 28 Miha Kajnč 13,50
2. 10 Andrej Žagar 14,50
3. 14 Borut Hafner 15,00

Polžki:

Slalom Iztok Seljak


ELEKTRIČNA IN HIBRIDNA VOZILA

1. Aljaž Seljak
2. Janko Volk
3. Iztok Seljak

TURISTIČNA VOZILA

1. Borut Hafner
2. Darko Rebec
3. Aleš Jamšek
4. Borut Sitar
5. Matej Obid

 POSEBNA NAGRADA ZA ORGANIZACIJO IN KOORDINACIJO DOGODKA

1. Jože Ban
2. Živko Kavs
3. Peter Marc

Prehodni pokal preide v začasno last

1. RC Idrija

Rotary Rally 2016

URADNI REZULTATI PO POSMAZNIH KATEGORIJAH

SLALOM

Mesto Št.prijave Ime in priimek Čas
1. 129 Aleš Kern 36,00
2. 33 Aljaž Seljak 38,12
3. 63 Rok Ravbar 39,51

 

TOČNOST

Mesto Št.prijave Ime in priimek Razdalja v cm
1. 51 Matej Stegl 6,50
2. 112 Matjaž Gašperšič 9,00
3. 77 Manuela Božič 12,00

Polžki:

Slalom Franc Mlakar

STARODOBNIKI

1. Danila Petrevčič
2. Matija Bolka
3.

 

ELEKTRIČNA IN HIBRIDNA VOZILA

1. Matjaž Gašperšič
2. Mojca Berk
3. Miha Petrič

 

TURISTIČNA VOZILA

1. Aleš Kern
2. Andrej Istenič
3. Tomaž Kern
4. Uroš Pirih
5. Matej Obid

 

Prehodni pokal – preide v trajno last

1. Medvode