PRIJAVA NA DOBRODELNI DOGODEK – PRIJAVE NISO VEČ MOŽNE

Opombe:

• Elektronske prijave so možne do vključno 8.6.2017 do 12:00
  • Prijave na turistični rally na samem izhodišču možne samo izjemoma in po predhodni odobritvi organizatorja dogodka.
  • Prijave na prizorišču v Bovcu, tako za dogodek, kot za posamezne aktivnosti, so možne na INFO TOČKI !

• Prosimo vas, da pravočasno in s pravilnimi podatki izpolnite vsa polja in na tak način omogočite nemoteno izvedbo dogodka.
  • S strani Zavoda 404 bo poskrbljeno tudi za animacijo in zabavo udeležencev mlajših od 15 let.

Dobrodelni prispevek za udeležbo na dogodku:

Dobrodelni prispevek vključuje prehrano, vodo in donacijo za humanitarne projekte, ki so napovedani v zavihku VARNA ZELENA MOBILNOST. Prispevek za udeležbo prispeva vsaj udeležence, neglede ali sodeluje v družinske relly-u ali katerikoli od razpoložljivih aktivnosti.

Prispevek za udeležbo na dogodku za odraslo osebo
Prispevek za udeležbo na dogodku za člane RAC klubov
Prispevek za udeležbo za osebe mlajše od vključno 15 let
€30